Skup, złomowanie i kasacja aut
Nowe Miasto

Odbiór aut lawetą na nasz koszt. Obsługujemy miasta: Biała Rawska, Bolimów, Grójec, Jeżów, Łowicz, Mszczonów, Nowe Miasto nad Pilicą, Radziejowice, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Sochaczew, Tarczyn, Żyrardów oraz okolice do 20 kilometrów…

KIM JESTEŚMY?

SKUP AUT z odbiorem lawetą Nowe Miasto

Zajmujemy się skupem pojazdów, bo nie tylko samochodów, ale też motocykli, skuterów, przyczepek, pojazdów SAM czy przy przyczep kampingowych.

Samochody
Motocykle
Skutery
Przyczepki
Pojazdy SAM
Złom

Szybki odbiór aut lawetą na nasz koszt!

Dziś dzwonisz, wycena w 2 minuty i dziś przyjedziemy odebrać auto…

Kontakt z nami

365 dni

Dostępni przez cały rok

14 godzin

Pracujemy po 14 godzin

60 min

Dojazd nawet w godzinę

99.4 %

Zadowolonych klientów

OFERTA

Skupujemy do naprawy oraz na złom

Skup aut używanych

Auta używane kupujemy do naprawy mechanicznej lub blacharskiej, usunięcia bolączek i mankamentów oraz dalszej odsprzedaży. Płacimy adekwatnie do stanu auta oraz potrzebnej pracy i materiałów do jego przywrócenia go do stanu używalności.

Skup aut używanych

Skup aut bez OC

Jeśli posiadasz auto którego OC dobiega końca lub już się skończyło a nie masz zamiaru przedłużać polisy to zadzwoń do nas. Odkupimy pojazd i przejmiemy na siebie kwestię opłacenia obowiązkowej polisy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej.

Skup aut bez OC

Skup bez przeglądu

Zdarza się że diagnosta nie podbije przeglądu i wtedy auto nie ma prawa poruszania się po drogach publicznych. Mandat za brak przeglądu to obecnie 1500 złotych i lepiej nie ryzykować. Odkupimy taki samochód, naprawimy, wspawamy progi, usuniemy wady.

Skup aut bez przeglądu

Skup aut powypadkowych

Wypadki chodzą po ludziach i stłuczki czy wypadki to codzienność. Jeżeli nie jest opłacalna naprawa rozbitego auta to chętnie je odkupimy w celu naprawy lub złomowania. Odkup robimy na umowę cywilno-prawną a złomowanie kończy się wystawieniem dokumentów kasacyjnych potrzebnych do Wydziału Komunikacji w celu wyrejestrowania.

Skup aut powypadkowych

Skup motocykli i skuterów

Znudziłeś się skuterem lub motorem, a może się zepsuł lub go rozbiłeś? Zawsze możesz do nas zadzwonić i odkupimy go od Ciebie. Odkup może mieć formę odkupu dla naprawy i dalszej odsprzedaży, bądź też zezłomowania z wystawieniem zaświadczenia o kasacji. Obie formy zniosą z Ciebie obowiązek dalszego opłacania policy OC.

Skup motocykli i skuterów

Skup przyczep, naczep, złomu

Czasami w ogrodzie czy na podwórku od lat stoi przyczepka, samoróbka lub inny złom wrastający w ziemię. W takim przypadku odkupimy od Ciebie złom z odbiorem lawetą. Przyjedziemy, zapakujemy, zapłacimy gotówką. Nie pobieramy opłat za odbiór i ładowanie a wypłata uzależniona jest od wagi i rodzaju przedmiotów oraz zawartości metalu.

Skup przyczep, naczep, złomu

Jak DZIAŁAMY?

Bezpłatna wycena i oferta przez telefon

Zadzwoń do nas

W czasie rozmowy telefonicznej powiedz dokładnie do masz do sprzedania i czy jest to pojazd do odkupu, czy też na złomowanie czy kasację. Postaramy się od razu podać cenę odkupu – nasza oferta czasem ulega zmianie na miejscu jeśli nie podasz wszystkich detali. Stąd też jeśli możesz po rozmowie wyślij nam zdjęcia za pomocą wiadomości MMS.

Szybki odbiór

Postaramy się podać dokładną godzinę i dzień odbioru, tak żeby pasowało to obydwu stronom. Jeśli to możliwe i zależy Ci na czasie to postaramy się przyjechać nawet w ciągu najbliższej godziny. Ważne żebyś przygotował wszystkie dokumenty potrzebne do sprzedaży lub kasacji auta. Złomowanie wymaga też pełnej dokumentacji legalności.

Wypłata gotówką

Wypłacimy Ci gotówkę przy odbiorze pojazdu. Jest to najbezpieczniejsza forma zbycia niechcianego pojazdu lub złomu. Wypłacamy uczciwie i od ręki! Nie konkurujemy ze złomowiskami na które trzeba dostarczyć samemu pojazd oraz które nie wystawiają zaświadczenia o kasacji potrzebnego do legalnego wyrejestrowania pojazdu.

GDZIE DZIAŁAMY?

Odbieramy bezpłatnie lawetą z: Biała Rawska, Bolimów, Grójec, Jeżów, Łowicz, Mszczonów, Nowe Miasto nad Pilicą, Radziejowice, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Sochaczew, Tarczyn, Żyrardów oraz okolice do 20 kilometrów…

Kasacja to nie złomowanie

Kasacja to coś więcej niż zwykłe złomowanie. W przypadku kasacji wystawiane jest zaświadczenie potrzebne do wyrejestrowania pojazdu w Urzędzie Komunikacji !

Wystawiamy zaświadczenie

W przypadku kasacji pojazdu a nie złomowania dostaniesz od nas dokument do wyrejestrowania pojazdu i zwrotu zapłaconej składki OC za niewykorzystany okres.

Nie kupujemy aut bez dokumentów

Każdy kupowany przez nas pojazd musi posiadać dokumenty potwierdzające własność oraz legalność. Nie skupujemy pojazdów bez takich dokumentów !

Szybki skup - złomowanie - kasacja z odbiorem lawetą

Skup - kasacja - złomowanie - samochodów

Zadzwoń do nas!

Chcesz poznać ofertę i cenę odkupu:

Samochodu używanego
Auta powypadkowego
Pojazdu zepsutego
Auta spalonego
Przyczepy kempingowej
Motocykla czy skutera

Zadowoleni klienci

Opinie o skupie, złomowaniu i kasacji

Edyta

Klientka

Bardzo polecam współpracę z Panem Marcinem. Współpraca z firmą była przyjemnością.

Marta

Klientka

Bardzo dobry i rzeczowy kontakt, wszystko jasne, szybko i bezproblemowo załatwione. Z całego serca polecam to miejsce.

Andrzej

Klient

Polecam serdecznie.... Rzetelna obsługa... Szybko.... Solidnie... Zadowolenie gwarantowane.

darmowy dojazd i odbióR na nasz koszt

Skup samochodów z odbiorem lawetą

Skupujemy za gotówkę, cenę wstępną podajemy telefonicznie, odbieramy nawet tego samego dnia !

SAMOCHODY
UŻYWANE

SAMOCHODY
NIESPRAWNE

SAMOCHODY
POWYPADKOWE

SAMOCHODY
ZNISZCZONE

SAMOCHODY
BEZ OC

SAMOCHODY
NIEKOMLETNE

Wyceń Twoje auto już dziś...

Przygotuj dowód rejestracyjny i odczytaj wagę auta z okienka "G"