Cena za kilogram przy kasacji

Orientacyjne i zmienne ceny

Cennik złomowania i kasacji

Jakość obsługi

Staramy się zawsze szybko i profesjonalnie obsługiwać naszych klientów. Nasza praca uzależniona jest od warunków pogodowych, więc zdarza się że przy wypisywaniu dokumentów czy ładowaniu auta w deszczu nie będziemy mogli rozmawiać, ale oddzwonimy …

Wycena telefoniczna

Ponieważ ceny skupu metali się zmieniają z dnia na dzień prosimy telefonicznie dowiadywać się jaka jest oferta danego dnia. Proszę pamiętać, że auto to nie tylko metal, ale szkło, plastiki i płyny w związku z czym cena skupu stali na złomowisku jest inna niż nasza!

Legalne dokumenty

Dopełniamy wszelkich formalności i dokonujemy zakupu w sposób legalny. Prosimy o przygotowanie dokumentów osobistych oraz sprzedawanego pojazdu. Jeśli to wymagane to także dokumentów spadkowych, czy pełnomocnictw oraz poprzednich umów zakupu.

Szybka transakcja

Czas nas nagli, więc staramy się zarówno szybko i treściwie rozmawiać przez telefon, umawiać odbiór, jak i procedować wypełnianie dokumentacji kupna – sprzedaży czy też dotyczącej złomowania oraz kasacji pojazdu. Prosimy się upewnić że są gotowe kluczyki i dokumenty!

Ile dostanę za sprzedaż używanego auta?

Każdy pojazd ma swoją specyfikę – oferta orientacyjna może być podana telefonicznie, natomiast cena końcowa zależy od realnego stanu pojazdu. Jeśli zależy Państwu na dobrej cenie to proszę po rozmowie z nami wysłać fotki pojazdu poprzez MMS.
Finalną wartość poznają Państwo na żywo w czasie oględzin.

Jaka jest cena za kilogram przy kasacji auta?

Ceny zmieniają się z dnia na dzień. Płacimy przy odbiorze własnym od 30 gorszy za kilogram auta do nawet 80 groszy w momencie gdy huty płacą dużo więcej. Orientacyjną masę pojazdu można odczytać z dowodu rejestracyjnego – rubryka G.

Inni dają więcej?

Ceny skupu aut według stawki wagowej są bardzo podobne. Auta odbieramy lawetą na nasz koszt. Jest to laweta na kategorię C, która może przewozić samochody osobowe oraz dostawcze nie przekracza dopuszczalnej masy całkowitej. Koszt odbioru leży po naszej stronie, a zarobek nie jest kolosalny – można zawsze się targować, ale nie dużo !

Czy odbieracie auta po wypadkach lub spalone?

Ważne żeby auto posiadało koła lub same felgi na których zostanie bezproblemowo wciągnięte na lawetę. Nie odbieramy pojazdów z całkowicie zdemontowanymi kołami. Są różne stany spalenia i różne stany aut po wypadkach. Odbieramy takie, które możliwe są do załadunku poprzez wciągnięcie wyciągarką. Nie mamy HDS

Czym się różni złomowanie od kasacji?

Złomowanie to sprzedaż na złom, a kasacja pojazdu to sprzedaż w celu demontażu w stacji demontażu pojazdów z dokumentem potrzebnym do Wydziału Komunikacji w celu wyrejestrowania, Jeśli pojazd nie zostanie wyrejestrowany to na właścicielu ciąży dalej obowiązek opłacania ubezpieczenia OC.

Dlaczego cena w skupie złomu jest wyższa?

Skupy złomu skupują złom, a auto składa się z metali, ale także plastików, szkła, płynów eksploatacyjnych – nie są czystym metalem. Poza tym skup złomu nie wystawia dokumentów potrzebnych do Wydziału Komunikacji. Auta odbieramy na własny koszt a to także robi różnicę w cenie…

Czy mogę oddać na kasację auto niekompletne?

W zasadzie auto powinno być kompletne w momencie oddawania na kasację i powinno mieć wagę wskazaną w dowodzie rejestracyjnym w rubryce G. W niektórych przypadkach dopuszczamy auta częściowo zdemontowane ale ich odbiór może wiązać się z brakiem płatności – odbiór za darmo w ramach wystawienia dokumentów.

Odkup czy złomowanie?

Odkup ma na celu naprawę pojazdu, przywrócenie go do stanu używalności. Jeśli widzimy szansę na naprawę pojazdu, przez np, wspawanie progów, spawanie dziur w podłodze, wymianie rozbitych w wypadku elementów to zaproponujemy odkup na umowę kupna sprzedaży. Wypłacimy też wtedy wyższą kwotę niż w przypadku kasacji.

Szybki skup - złomowanie - kasacja z odbiorem lawetą

Skup - kasacja - złomowanie - samochodów

Zadzwoń do nas!

Chcesz poznać ofertę i cenę odkupu:

Samochodu używanego
Auta powypadkowego
Pojazdu zepsutego
Auta spalonego
Przyczepy kempingowej
Motocykla czy skutera

Zadowoleni klienci

Opinie o skupie, złomowaniu i kasacji

Edyta

Klientka

Bardzo polecam współpracę z Panem Marcinem. Współpraca z firmą była przyjemnością.

Marta

Klientka

Bardzo dobry i rzeczowy kontakt, wszystko jasne, szybko i bezproblemowo załatwione. Z całego serca polecam to miejsce.

Andrzej

Klient

Polecam serdecznie.... Rzetelna obsługa... Szybko.... Solidnie... Zadowolenie gwarantowane.

darmowy dojazd i odbióR na nasz koszt

Skup samochodów z odbiorem lawetą

Skupujemy za gotówkę, cenę wstępną podajemy telefonicznie, odbieramy nawet tego samego dnia !

SAMOCHODY
UŻYWANE

SAMOCHODY
NIESPRAWNE

SAMOCHODY
POWYPADKOWE

SAMOCHODY
ZNISZCZONE

SAMOCHODY
BEZ OC

SAMOCHODY
NIEKOMLETNE

Wyceń Twoje auto już dziś...

Przygotuj dowód rejestracyjny i odczytaj wagę auta z okienka "G"